مزونیدلینگ در شهریار

مزونیدلینگ چیست و چه نقشی در جوانسازی پوست دارد؟

 

 

مزونیدلینگ یک تکنیک پیشرفته برای جوانسازی پوست صورت، گردن و زیر چشم است که فواید چندین روش درمانی را در یک روش واحد خلاصه می کند. القاء کلاژن در این روش موجب تولید کلاژن های جدید و درخشندگی پوست می شود. مزونیدلینگ روشی مشابه میکرونیدلینگ است اما عمق نفوذ سوزن ها متفاوت است و در مزونیدلینگ مزودرم پوست را برای نتایج بهتر هدف قرار می دهند. این روش ایمن، ساده و محرک ترشح کلاژن است.

میکرونیدلینگ توسط دستگاهی به نام درماپن انجام می شود که دارای سوزن هایی در حد میکرو است که با ورود به لایه درم موجب تحریک کلاژن سازی و در نتیجه جوانسازی پوست می شوند. همچنین در پوست کانالهای میکرو ایجاد میکند که جذب مواد از پوست را چندین برابر میکنند، بنابراین همزمان با ایجاد سوراخ ها، سرم های حاوی مواد مغذی و کوکتل های مزتراپی به عمق پوست فرستاده می شود که دارای خاصیت کلاژن سازی، ضد پیری و سفت کنندگی پوست هستند.

مزوتراپی مو یکی از روش های درمانی برای ریزش مو در مردان و زنان است.

در این روش با تنظیم کردن فاکتور های رشد، ویتامین ها و پروتئین ها در پوست سر افرادی که مبتلا به ریزش مو هستند، درمان صورت می گیرد. در دنیای امروز مزوتراپی یکی از سریعترین روش ها برای درمان ریزش موهاست و به ایجاد تعادل هورمونی و غلبه بر عوامل مختلف مؤثر بر ریزش مو کمک می کند.

این روش برای اعمال نیاز به جراحی ندارد و از جمله روش های غیر تهاجمی به شمار می رود. در روش مزوتراپی دارو های به طور مستقیم در محل ریشه‌ی مو تزریق می شوند.

 

مزوتراپی مو چیست

 

مزوتراپی (Mesotherapy)، تزریق داروی خاص (مانند ویتامین، آنزیم یا هرمون)، در محل مورد نظر است. از مزوتراپی، برای اهداف مختلفی استفاده می شود. به عنوان مثال، برای تقویت مو (چه بعد از کاشت مو، چه به طور معمولی) یا جوانسازی، کشش پوست یا از بین بردن چربی ها از مزوتراپی استفاده می شود. این روش، اول بار توسط دکتر مایکل پیستور (Michel Pistor) در سال ۱۹۵۲ در فرانسه ابداع و مورد استفاده قرار گرفت.

مزو تراپی موی سر در شهریار

مزوتراپی لاغری غبغب جدیدترین روش برای سوزاندن چربی های تجمع یافته در ناحیه زیر چانه است. مزوتراپی در مقایسه با روش جراحی مزیت هایی را در پی دارد که همین مسئله باعث محبوبیت روزافزون آن شده است.

مزوتراپی ابتدا برای زیبایی و جوانسازی پوست صورت ارائه شد. اما به تدریج کاربردهای دیگر آن نیز ابداع شد نظیر درمان ریزش مو و جدیدترین ان که چربی سوزی موضعی است.

نتایج قابل قبول و موفقیت آمیزی که مزوتراپی در لاغری موضعی از خود نشان داده است، باعث شده تا مورد توجه پزشکان قرار گیرد. در این مقاله قصد داریم تا به تفصیل در مورد مزوتراپی لاغری غبغب و تلفیق آن با درمان طب سوزنی برای کسب نتیجه بهتر صحبت کنیم. در پایان نیز بهترین کلینیک مزوتراپی و طب سوزنی را به شما معرفی خواهیم کرد.